Ciekawy koncept dla muzyków mających problem z finansami na nagranie płyty. Rejestracja w MegaTotal jest bezpłatna.

“Mieć wpływ na to, jaki zespół wyda płytę i jakie nagrania znajdą się na tej płycie – to marzenie wielu fanów muzyki. Wydawcą muzyki można zostać dzięki nowemu internetowemu serwisowi MegaTotal.pl, którego właścicielem jest łódzka firma Sfera – laureat w kategorii Innowacja Marketingowa w konkursie „Innowacyjni i Kreatywni”.

Internetowe serwisy społecznościowe stały się częścią naszego życia. Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez kontaktu z kolegami z dawnej szkoły czy bez wymiany opinii na temat najnowszego filmu lub płyty ulubionego zespołu. Firma Sfera zaproponowała nowe podejście do tego medium. Portal MegaTotal.pl zrzesza amatorskich producentów i wykonawców muzyki oraz ich fanów. Dominuje muzyka określana mianem offowej, której na co dzień nie można posłuchać w największych stacjach radiowych. Tym, co wyróżnia serwis łódzkiej firmy na tle innych portali muzycznych, jest aspekt biznesowy. Fani muzyki mogą zostać sponsorami swoich ulubionych wykonawców, a potem liczyć na zyski ze sprzedanych w przyszłości płyt.”

źródło: http://www.miastoinnowacji.lodz.pl/kreatywne-miejsca-w-Lodzi/MEGATOTAL-internetowy-system-dystrybucji-i-promocji-muzyki.html


Brak odpowiedzi do “Brak środków na wydanie własnej płyty? MegaTotal.pl”  

  1. Brak komentarzy

OdpowiedzKategorie

Posłuchaj muzyki z Poznania

Flash required

JazzEvent na Facebooku

%d bloggers like this: