OPRAWA MUZYCZNA KONFERENCJI

Organizujemy występy zespołów jazzowych przy okazji cyklicznych konferencji organizowanych na terenie całego kraju. Po części merytorycznej konferencji zapraszamy gości na elegancki bankiet, rozmowy kuluarowe, którym może towarzyszyć delikatna muzyka jazzowa grana na żywo. Inteligentna ale i przystępna muzyka zdecydowanie podnosi prestiż imprezy.

Z założenia muzyka ma towarzyszyć gościom jako przyjemne tło – ale zawsze znajdą się osoby, które słuchają z większym skupieniem, będąc pod urokiem głosu wokalistki czy instrumentalisty. Z naszych doświadczeń wynika, że najlepiej sprawdza się właśnie skład z wokalistką (Gentle Jazz Trio). Film z występu koncertowego Gentle Jazz Trio po konferencji kardiochirurgicznej w Teatrze Wielkim w Łodzi:

Jeśli jednak zależy Państwu na muzyce instrumentalnej jako tło muzyczne polecam zespół Cadillac ‘58 w składzie: saksofon tenorowy, gitara jazzowa, kontrabas. Legendarne miękkie brzmienie zespołu i aksamitny ton saksofonisty znajdzie uznanie u wielu odbiorców. Filmik z występu Cadillac ‘58 po konferencji firmy SKANSKA S.A :

Opisy zespołów:

Gentle Jazz Trio trio soul-jazzowe: saksofon tenorowy, gitara jazzowa, wokalistka

gentlej azz trio zespół jazzowy

Repertuar tria to standardy jazzowe i soulowe w kameralnym wydaniu. Utwory w szybkim swingu, bossa novie oraz delikatne ballady. Dźwięk gitary jazzowej Macieja Flaczyńskiego (gitarzysta zespołów: Fancy Group, Zezz Kwartet) oraz wyjątkowy, soulowy, „czarny” głos wokalistki Ewy Nawrot tworzą niepowtarzalny klimat. Zespół uzupełnia saksofonista tenorowy Paweł Rogoża.

Podczas występu pojawią się utwory z repertuaru Elli Fitzgerald, Carlosa Jobima, Steviego Wondera, Roberty Flack, Georga Bensona i wielu innych.

Ewa Nawrot to laureatka programu TVP “Droga Do Gwiazd”. Obecnie podejmuje działalność koncertową i edukacyjną prowadząc cykliczną imprezę w klubie Blue Note w Poznaniu, p.t .”Open Mic”, która integruje środowisko śpiewaków poznańskich. Współpracowała z kolektywami producenckimi takimi jak Niewinni Czarodzieje czy Tres Perros. Nagrania Ewy znalazły się na kompilacyjnym albumie “Polskie Leniwe – serwuje Novika”, zakwalifikowała się także do finału konkursu na nową wokalistkę zespołu Blue Cafe w ramach programu TVP „Szansa Na Sukces”.

Dodatkowe typy występów:
– występy kolędowe – christmas party – kolędy polskie i amerykańskie – w jazzowych i tradycyjnych aranżacjach
– fanfary podczas wręczania nagród
– krótkie dynamiczne występy
– jako muzyka tła, np. do kolacji

Ściągnij próbki muzyki Gentle Jazz Trio:

Gentle Jazz Trio – Fever – ściągnij / download
Gentle Jazz Trio – What A Wonderfull World – ściągnij / download

Film z udziałem Gentle Jazz Trio: Koncert po konferencji kardiochirurgicznej w Teatrze
Wielkim w Łodzi: http://www.youtube.com/watch?v=JR3JS0jd2Lg
http://fantasyjoe.wrzuta.pl/film/47FoQNzEs3x/gentlejazztrio_cheektocheek_wmv

Kontakt / Zapytania o termin:
Jazz Event – www.jazzevent.pl
Mail: mflaczynski@jazzevent.pl
Tel: +48 601 88 72 98

Cadillac ’58 – trio jazzowe: saksofon tenorowy, gitara jazzowa, kontrabas

zespół jazzowy cadillac 58

Zespół Cadillac 58 to trio utalentowanych poznańskich jazzmanów. Skład zespołu: saksofon tenorowy, gitara jazzowa, kontrabas lub jako kwartet (+ perkusja).
Repertuar dobierany jest w zależności od imprezy: spokojne standardy jazzowe, muzyka coctailowa podczas bankietu lub bardziej dynamiczne utwory jazzowe w ramach koncertu jako atrakcja wieczoru.

Zespół gra stylowy jazz (swing, be bop, cool jazz, bossa nova, ballady jazzowe) prezentując rasowe brzmienie rodem z lat ’50. W repertuarze posiadają kompozycje własne oraz takich twórców jak Dave Brubeck, Miles Davis, Charlie Parker, Carlos Jobim.
Przykładowe imprezy: koncerty klubowe, fanfary przy wręczaniu nagród, występ na zakończenie konferencji, szkolenia, podczas wernisażu, na bankiecie.

Próbki muzyki:

JazzEvent-Cadillac58-Autumn%20Leaves-160.mp3
Filmik na YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=YSA44c59Ods

Kontakt / Zapytania o termin:
Jazz Event – www.jazzevent.pl
Mail: mflaczynski@jazzevent.pl
Tel: +48 601 88 72 98

Duet wokalno – gitarowy Maria & Piotr Kudełka

Występowali wielokrotnie na imprezach organizowanych przez rozmaite stowarzyszenia lub organizacje kulturalne: Śląskie Stowarzyszenie Menedżerów, Uniwersytet Śląski, Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu, Galeria Extravagance w Sosnowcu, Galeria BWA w Ostrowcu Świętokrzyskim, Międzynarodowy Dom Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu, Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. w Katowicach oraz Sosnowcu itp.

maria piotr kudelka smooth jazz

Maria swą przygodę z jazzem rozpoczęła przed pięcioma laty, kiedy to rozpoczęła naukę śpiewu u znanej wokalistki jazzowej Beaty Przybytek. Jest absolwentką elitarnej uczelni Middlesex University w Londynie, którą ukończyła na kierunku “wokalistyka jazzowa” studiując pod okiem znakomitego wokalisty Iain’a Mackenzie.

Piotr jest absolwentem katowickiej Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego, którą ukończył w klasie gitary. Brał udział w licznych kursach i festiwalach gitarowych pobierając lekcje m. in. u takich artystów jak: Carlo Marchione, Pavel Steidl, Marco Tamayo, Roland Dyens, Rafael Cortes (flamenco). Jest laureatem konkursów gitarowych w Gdańsku, Krynicy, Sanoku i Cieszynie.

Duet specjalizuje się w wykonywaniu standardów jazzowych we własnych aranżacjach. Dysponuje szerokim wachlarzem dobrej muzyki w stylu bluesa, bossa-novy, popu oraz wielu innych. Bez względu jednak na to, co grają, zawsze w sposób profesjonalny zawierają w muzyce swoją indywidualność.

Repertuar zespołu: standardy jazzowe, bossa nova, smooth jazz

Próbki muzyki:
JazzEvent_Maria&PiotrKudelka_FoggyDay.mp3

Kontakt / Zapytania o termin:
Jazz Event – www.jazzevent.pl
Mail: mflaczynski@jazzevent.pl
Tel: +48 601 88 72 98

Duet Anna Krawczykowska & Dariusz Tomaszewski

Duet jazzowy w składzie : Anna Krawczykowska – wokal i Dariusz Tomaszewski – gitara jazzowa zapewni oprawę muzyczną w kameralnym nastroju. Występ duetu umili czas inteligentną, lekką muzyką graną na żywo. Zespół wykonuje standardy jazzowe z repertuaru min. Diany Krall , Franka Sinatry , Cole’a Portera , Alicii Keys i innych. Nie brakuje nastrojowych ballad jak i porywających swingowych standardów i znanych melodii.

Anna Krawczykowska – wokalistka jazzowa, śpiewała miedzy innymi z zespołem Detko Band. Brała udział w licznych projektach muzycznych. Jest laureatką kilku wokalnych festiwali Ogólnopolskich. Jest jednym z wykładowców śpiewu w szkole Fabryka Wokalu.

Dariusz Tomaszewski – gitarzysta jazzowy, po licznych występach zagranicznych, m.in. w nadmorskich kurortach, w Koblentz ( Niemcy ), Amsterdam ( Holandia ) powraca z nowym programem w kameralnym w składzie : gitara Dariusz Tomaszewski i Ania Krawczykowska wokal . W repertuarze standardy jazzowe , bossa nova oraz polskie przeboje kabaretu starszych panów w aranżacjach jazzowych .

Repertuar zespołu: standardy jazzowe, bossa nova, smooth jazz

Próbki muzyki:

JazzEvent_Ania_Krawczykowska_Brzydcy.mp3
JazzEvent_DariuszTomaszewski_Devil_may_care.mp3

Kontakt / Zapytania o termin:
Jazz Event – www.jazzevent.pl
Mail: mflaczynski@jazzevent.pl
Tel: +48 601 88 72 98


Brak odpowiedzi do “Oferta oprawa muzyczna konferencji”  

  1. Brak komentarzy

OdpowiedzKategorie

Posłuchaj muzyki z Poznania

Flash required

JazzEvent na Facebooku

%d bloggers like this: