Concordia Design i Agencja JAZZ EVENT zapraszają na  SYLWESTRA W WIELKIM MIEŚCIE z EWA NAWROT BAND.

Wspaniała muzyka rodem z Manhatanu, bogate menu pełne międzynarodowych smaków, Cosmopolitan, czerwone dywany, neony, „ścianka” i nowojorski szyk. Sylwester w wielkim mieście w Concordia Design to jedyna okazja, żeby w Poznaniu poczuć się i bawić dokładnie tak, jak w Nowym Jorku.

„Do Nowego Yorku przyjeżdżają wyłącznie szczęśliwi ludzie” – powtarzała Carrie Bradshaw, bohaterka serialu „Seks w wielkim mieście”. My zadbamy o to, żeby z naszej imprezy sylwestrowej wyszli wyłącznie szczęśliwi goście.

Atrakcje wielkiego miasta:

Muzyczny Manhattan
W nowojorskim klimacie zagra Band Ewy Nawrot – charyzmatycznej wokalistki, laureatki wielu nagród, której głos porównywany jest do E. Badu czy Niny Simon. Zabrzmią m.in. utwory z repertuaru Elli Fitzgerald, Blues Brothers, Glorii Gaynor, Steviego Wondera, Billa Withersa, Niny Simon właśnie.
Głos Ewy Nawrot z pewnością doda wszystkim energii do zabawy na całą noc.

Akompaniować jej będą:

Maciej Flaczyński (gitara jazzowa)

Paweł Rogoża (saksofon tenorowy)

Jakub Kurek (trąbka)

Paweł Głowacki (gitara basowa)

Piotr Szulc (perkusja)

W przerwach usłyszymy muzyczne propozycje grane przez DJ.

Smaki Nowego Yorku
W sylwestrowym menu każdy znajdzie to, co lubi. W roli głównej wystąpi polędwica z sosem smardzowym, łosoś szkocki, pieczona szynka, okoń morski i cannelloni z ricottą, ale smaków będzie tyle, ile narodowości mieści Nowy York. Dwukrotnie też  szef kuchni restauracji Concordia Taste zaprosi gości na „live cooking show”!

Nie tylko Cosmopolitan
Ulubionego drinka Carrie Bradshaw serwować będziemy na dobry początek zabawy. Każda para otrzyma również pół litra wódki lub butelkę wina (do wyboru) oraz lampkę szampana o północy. Napoje bezalkoholowe serwujemy bez ograniczeń.

Styl i glamour
„Nie stać mnie na remont, odkładam na buty”- stwierdzała niewinnie Carrie. Jakie? Koniecznie na wysokim obcasie. Nowy York ubiera się tak, jak lubi, a lubi, żeby było sexi.

Czerwony dywan i ‘ścianka’
W sylwestrowy wieczór poczujesz się jak prawdziwy nowojorski VIP – na imprezę wejdziesz po czerwonym dywanie, a nasz fotograf zrobi Ci zdjęcie na tle  oryginalnej „ścianki”. Kto wie… może nawet napiszą o Tobie w porannej prasie plotkarskiej;)

Sylwestrowa niespodzianka
Podczas Sylwestra w Wielkim Mieście rozdamy 3 zaproszenia do restauracji Concordia Taste o wartości 150 zł. Zaproszenia będą do wykorzystania do końca 2014 roku i dotyczą wszystkich dań z autorskiego menu.

Mówiąc krótko, na tej imprezie nie może Ciebie zabraknąć.
Serdecznie zapraszamy. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc.

Cena:  350 zł od osoby (700 zł od pary)
Zakup biletów:
Concordia Design
Tel.: +48 61 667 44 00
Mail: info@concordiadesign.pl
ul. Zwierzyniecka 3, Poznań


Brak odpowiedzi do “Sylwester w Concordii z EWA NAWROT BAND – 2013/2014”  

  1. Brak komentarzy

OdpowiedzKategorie

Posłuchaj muzyki z Poznania

Flash required

JazzEvent na Facebooku

%d bloggers like this: