03Jul21

Koncert Gentle Jazz Trio w Wakacyjnym Mieście Kobiet w Świnoujściu – 07.07.2021


Plakat Gentle Jazz Trio Wakacyjne Miasto Kobiet

Zespół: Gentle Jazz Trio (Ewa Nawrot – śpiew, Maciej Flaczyński – gitara, Paweł Rogoża – saksofon)

Miejsce: Muszla Koncertowa w Świnoujściu (promenada), miasteczko namiotów w Wakacyjnym Mieście Kobiet

Data: 07.07.2021

Godzina: 18.30-19.30

Wstęp: wolny, dla kobiet i mężczyzn

Gentle Jazz Trio - Discrete Interactions

Gentle Jazz Trio to trójka przyjaciół z Poznania, których połączyła miłość do jazzu, soulu i dobrego popu. Gentle Jazz Trio to wyjątkowy, „czarny” głos wokalistki Ewy Nawrot, subtelna gitara Macieja Flaczyńskiego oraz charyzmatyczny saksofonista tenorowy Paweł Rogoża.

Zespół zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty „Discrete Interactions” (2021). Koncert wypełnią znane hity muzyki jazzowej i soul. To ciekawa propozycja nie tylko dla wielbicieli jazzu wokalnego, improwizacji saksofonowych, akustycznego retro brzmienia, swingu i soulowego feelingu. Gentle Jazz Trio to ciekawa mieszanka, zespół tworzą muzycy związani z muzyką neo soul (Ewa), house & lounge (Maciej Flaczyński jako Dj Konik Morski), avant jazz – experimental jazz (Paweł Rogoża).

Maciej Flaczyński i Paweł Rogoża swoją autorska muzykę jazzową grają w kwartecie HOLOFONY (HOLOFONY – jazz quartet – polish jazz – YouTube).

Ewa Nawrot to wokalistka o niezwykle charakterystycznym głosie, wprowadzająca słuchaczy w świat orientalnych brzmień i barw, głos o wyjątkowej ekspresji, a zarazem delikatności…” (GAZETA WYBORCZA).


Kontakt z zespołem:

Facebook zespołu Gentle Jazz Trio | Facebook

Video: Gentle Jazz Trio – „Cheek to cheek” – http://youtu.be/WmledAH3vD4

 

Informacje o imprezie Wakacyjne Miasto Kobiet

Wakacyjne Miasto Kobiet to specjalnie przygotowana i zaaranżowana przestrzeń, która jest dedykowana wszystkim reprezentantkom płci pięknej. To wyjątkowe miejsce ma na celu nie tylko stworzenie indywidualnej przestrzeni dla pań, ale też promowanie różnego rodzaju aktywności, wpływających na szeroko pojęty rozwój wśród kobiet.

Działające przez pełne cztery dni (5-8 lipca) Wakacyjne Miasto Kobiet to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonała okazja do nauki. Bogata oferta warsztatowa zawiera bloki tematyczne, dotyczące między innymi zdrowia i urody, aktywności fizycznej, czy kultury i sztuki. Oprócz tego można spodziewać się też naturalnie wielu praktycznych porad z zakresu wychowywania dzieci oraz kobiecego podejścia do biznesu i marketingu.

Całe wydarzenie odbywa się w specjalnie przygotowanym na tę okazję miasteczku, które zostaje zbudowane z wysokiej jakości namiotów o bardzo dużej powierzchni. Na terenie Muszli Koncertowej w Świnoujściu, odbywać się będą warsztaty i szkolenia, ale pojawia się tam naturalnie także strefa gastronomiczna.

Sam udział w imprezie oraz wszystkich planowanych atrakcjach jest bezpłatny. Chętne osoby otrzymają jednak możliwość zakupu opasek VIP, które gwarantują ich posiadaczkom pierwszeństwo wstępu, najlepsze miejsce podczas wszystkich wydarzeń oraz specjalny gift-pack z gadżetami.

Strona organizatora:

Summer Music Cafe – Gentle Jazz Trio – Wakacyjne Miasto Kobiet


Brak odpowiedzi do “”  

  1. Brak komentarzy

Odpowiedz



Kategorie

Posłuchaj muzyki z Poznania

Flash required

JazzEvent na Facebooku

%d bloggers like this: